Agencja Badawcza „Total Effect”
Skowron Sp. j.
TEL.:
+48 723 696 452
ADRES:
ul. Romantyczna 19/30, 20-533 Lublin
NIP:
712-324-25-72
KRS:
0000381484
FORMULARZ KONTAKTOWY:
Wypełnij poniższe pole
Wypełnij poniższe pole
Wypełnij jedno z poniższych pól
Wystarczy jedno
z dwóch

O nas

Total Effect to firma badawczo-doradcza specjalizująca się w badaniach firm i ich klientów oraz konsultingu zarządczo- marketingowym.


Nasze wartości

Elastyczność
Potrafimy dostosować rozwiązania badawcze i zarządcze do potrzeb i oczekiwań klienta.
Wiedza i doświadczenie
Nasze zespoły doradcze i badawcze tworzą doświadczeni eksperci z obszarów zarządzania, marketingu, finansów oraz prawa, którzy posiadają dogłębną wiedzę na temat różnych sektorów i rynków oraz wieloletnią praktykę.
Rzetelność
Cechuje nas szczególna dbałość o jakość realizowanych projektów badawczych i doradczych.
Terminowość
Zawsze dotrzymujemy ustalonych terminów.
Praktyczność
Nasi eksperci posiadają umiejętność przekładania wyników badań, obserwacji i wykonanych analiz na konkretne rozwiązania natury marketingowo-zarządczej.

Misją Agencji Badawczej „Total Effect” jest pomoc firmom w rozwiązywaniu każdego napotkanego problemu biznesowego. Dzięki wysokim kwalifikacjom i doświadczeniu kadry eksperckiej potrafimy rozwiązać nawet najtrudniejsze problemy z jakimi borykają się nasi Klienci.

W trakcie realizacji projektu nie ograniczamy się do przeprowadzenia badań, udzielamy także pełnej pomocy doradczej wraz z wnioskami i rekomendacjami natury zarządczej. Bierzemy tym samym pełną odpowiedzialność za poprawę sytuacji rynkowej naszych Klientów.

Projektując proces badawczy kierujemy się rzetelnością i uczciwością wykonywanych pomiarów i badań. Wychodzimy z założenia, że sukces rynkowy naszych Klientów jest dla nas celem nadrzędnym i wyznacznikiem sukcesu Agencji Badawczej „Total Effect”.Jak działamy

W działaniu stosujemy podejście procesowe, które zapewnia wysoki standard badań i gwarantuje satysfakcję naszych Klientów.

Agencja Badawcza „Total Effect” w swojej pracy wykorzystuje tylko nowoczesne narzędzia, których skuteczność rynkową dowodzą liczne badania oraz doświadczenia największych europejskich i światowych przedsiębiorstw.