Agencja Badawcza „Total Effect”
Skowron Sp. j.
TEL.:
+48 723 696 452
ADRES:
ul. Romantyczna 19/30, 20-533 Lublin
NIP:
712-324-25-72
KRS:
0000381484
FORMULARZ KONTAKTOWY:
Wypełnij poniższe pole
Wypełnij poniższe pole
Wypełnij jedno z poniższych pól
Wystarczy jedno
z dwóch

Eksperci

dr hab. inż. Łukasz Skowron
Współwłaściciel zarządzający
Specjalista z zakresu badań i analiz rynkowych, systemów zarządzania przedsiębiorstwem, budowania wizerunku firmy na rynku. Ekspert ds. pomiaru poziomu satysfakcji i lojalności klientów oraz motywacji i satysfakcji pracowników.
KONTAKT:
lukasz.skowron@totaleffect.pl
+48 723 696 452
Najważniejsze kompetencje:
Zwiń
dr inż. Monika Sak-Skowron
Współwłaściciel zarządzający
Ekspert ds. rynku usług medycznych, specjalistka z zakresu analizy rynków, diagnozy systemów zarządzania przedsiębiorstwem, potencjału intelektualnego i budowania systemu komunikacji marketingowej.
KONTAKT:
monika.sak-skowron@totaleffect.pl
+48 695 605 246
Najważniejsze kompetencje:
Zwiń
prof. dr hab. inż. Stanisław Skowron
Ekspert i konsultant w zakresie zarządzania strategicznego, procesów restrukturyzacyjnych, zarządzania organizacjami sieciowymi i non-profit, polityki regionalnej, zachowań rynkowych klienta oraz kapitału intelektualnego w organizacjach.
Zwiń
dr hab. inż. Marcin Gąsior
Specjalista z zakresu jakościowych badań rynkowych i marketingowych oraz metod segmentacyjnych, przebiegu konsumenckich procesów informacyjnych, znaczenia internetu w pozyskiwaniu przez nabywców informacji oraz społecznego kontekstu podejmowania decyzji zakupowych.
Najważniejsze kompetencje:
Doświadczenie:
Wykształcenie:
Zwiń
W naszych projektach współpracują z nami liczni eksperci z zakresu zarządzania strategicznego, marketingu i komunikacji marketingowej, zarządzania jakością, finansów oraz prawa.